Зателефонувати
+38 050 447 12 82

WEB
розробка

Створюємо ключові цифрові інструменти, які забезпечують зростання вашого бізнесу
Отримати
консультацію

Ми створюємо web-продукти на передовому краю дизайну, технології та маркетингу. Ми створюємо цифрові рішення, які дозволяють впевнено масштабувати бізнес і досягати найамбітніших маркетингових цілей.

Наші
послуги
Розробка на Drupal

Потужна, масштабована і безпечна платформа з відкритим вихідним кодом дозволяє створювати цифрові продукти enterprise-рівня. На Drupal реалізовано сайти Tesla, NASA, Jsc, Lush, Red Hot, Virgin, NBA, Stanford Business, World Wildlife Fund і мільйони інших.

Корпоративний сайт

Основний цифровий актив вашої компанії. Продуманий інструмент для багатоканального digital-просування з достовірною і глибокою аналітикою від відвідування до угоди. Під ключ.

Web-сервіси

Конфігуратори продуктів, калькулятори, навігатори по продукції, системи замовлень, особисті кабінети – будь-які web-інструменти, які полегшують клієнтам використання вашого продукту і підвищують конверсію.

E-commerce

Запуск проєкту з нуля або вихід на новий рівень для бренду з історією. Побудова архітектури і процесів e-commerce, класний і відточений UI/UX, потужна CMS-платформа, інтеграція із системами CRM, еквайрингом і службами доставки, автоматизація процесів. Подальша поетапна еволюція за планом.

Landing Pages

Яскраві, привабливі, креативні посадочні сторінки як частина рекламної кампанії (охопної або лідогенераційної) або як окремий проєкт.

Підтримка і розвиток

Підтримуємо створений нами web-продукт протягом усього життєвого циклу. Доопрацювання, поліпшення, оптимізація, наповнення – усе, що може знадобитися для активного зростання і розвитку вашого бізнесу.

Ready-to-market

Уже понад 15 років ми спеціалізуємося на створенні складних web-платформ, індивідуально розроблених під специфіку бізнесу та амбіції клієнтів у різних нішах. При цьому наша експертиза перебуває на стику маркетингу і технологій. Будь-яка розробка означає для нас створення не просто класного і зручного сайту, а повністю готового до запуску на ринок (ready-to-market) продукту. Web-сайт може розроблятись ітераціями, але навіть найперша версія має строго відповідати певним критеріям готовності.

Готовність! 3, 2, 1…

 1. Готовність за SEO. В разі міграції зі старого сайту на новий перехід зобов'язаний відбутися максимально бесшовно і безшумно. Бізнес не повинен втратити свої досягнення щодо трафіку і ключових SEO KPI. Для нових сайтів базове SEO (внутрішню оптимізацію) ми проводимо ще на етапі розробки, так що в день запуску сайт уже готовий до старту активного SEO-просування.
 2. Маркетингова готовність. Аналітику і коди впроваджено, всі інтеграції із CRM- і маркетинговими інструментами клієнта підключено і перевірено. Рекламні кампанії припиняються на момент перенесення і включаються без істотних змін одразу, як тільки новий сайт стає доступним у мережі.
 3. Готовність співробітників. Колеги, які працюватимуть із сайтом на боці клієнта, проходять воркшопи щодо роботи з майбутнім сайтом і в момент запуску вже самі можуть кого завгодно навчити роботі з ним.
 4. Готовність за процесами. Всі бізнес-процеси клієнта (наприклад, CRM, продажі, акції, еквайринг, фінанси, логістика, склад, служби доставки тощо) новий сайт підтримує. Нові ділянки автоматизації, які реалізовано разом з новим сайтом, протестовані і теж готові до роботи.
 5. Готовність контенту. Старий контент правильно перенесено. Новий контент створений агентством під ключ і розміщений на сайті.

Ми любим швидкість

Ми любимо
швидкість

Найбільш класний сайт, здатний завоювати серця журі міжнародних конкурсів, на наш погляд, не вартий нічого, якщо завантажується занадто довго. «Зелена зона» для декстоп- і мобільної версії сайту в Google PageSpeed Insights – це мінімум, якого ми намагаємося досягти. Використовуємо сучасні технології та рішення для збільшення швидкості завантаження розроблених нами сайтів.

 • Рознесена архітектура (decoupled) – підхід, за якого зовнішній код (frontend) відокремлений від внутрішнього коду (backend). Це дозволяє швидко вносити зміни, вільно масштабувати окремі служби і компоненти без порушення роботи всього web-продукту. А найголовніше – сторінки сайту «літають» або майже «літають».
 • Окрема мобільна версія сайту. З одного боку, дозволяє відв'язатися від обмежень, що накладаються адаптивною версткою (сувора послідовність розташування елементів, блоків тощо), і створити інтерфейс, ідеальний з точки зору UX/UI для користувачів смартфонів. А з іншого боку, використовує розроблені спеціально для mobile контент і верстку, що на порядок збільшує швидкість завантаження мобільної версії сайту.

Як усе відбувається?

Зазвичай ми реалізуємо будь-який web-сайт трьома спринтами: UX-прототип – UI-дизайн – програмна реалізація + тестування. На виході отримуємо інструмент ready-to-market, який може бути або повнофункціональним рішенням і включати в себе всі закладені у прототипі ідеї та інструменти, або Minimal Valuable Product (MVP) – стартовим продуктом, з яким можна відразу ж починати маркетингове просування та отримувати перші замовлення. Подальший розвиток сайту відбувається за заздалегідь запланованими етапами протягом наступних місяців. MVP дозволяє запуститися швидко і нарощувати потужність паралельно зі зростанням доходу.

  Minimal Valuable Product Повнофункціональний продукт
Корпоративний сайт від 4 міс. від 6 міс.
Web-сервіс від 2 міс. від 4 міс.
E-commerce від 6 міс. від 8 міс.
Landing Page – ǁ – 1,5–2 міс.

Етапи розробки

1. UX-прототип

Розробляємо детальне бачення сайту, реалізуємо бізнес-вимоги і проєктуємо користувацький досвід сайту (UX, CX) у вигляді інтерактивного прототипу (технічного дизайну). Прототип включає в себе всі ключові сторінки сайту і всі елементи взаємодії з користувачем.

UX-прототипи

На цьому рівні ми шліфуємо концепцію, проробляємо структуру та інтерфейс сайту до дрібниць, враховуємо вимоги SEO та маркетингу, а також внутрішні процеси і майбутні інтеграції.

Прототип дає чітке та єдине бачення проєкту для замовника й агентства.

Після узгодження прототипу створюємо технічне завдання, погоджуємо кошторис, план робіт і загальні строки проєкту.

2. Дизайн

Розробляємо дизайн-концепцію сайту. Після її узгодження і затвердження приступаємо до інтерактивного дизайну для кожної типової сторінки з усіма елементами взаємодії. Окремо надається мобільна версія.

Дизайн

Також створюємо дизайн-систему для оформлення контенту. Так, візуальний контент для блогу, особливої картки товару, акції, будь-якої сторінки чи тексту можна оформити за попередньо встановленими дизайнерськими шаблонами з адмінки сайту.

Також на цьому етапі передбачаємо анімацію для ключових елементів сайту.

3. Реалізація backend и frontend, тестування

Основні вимоги до програмної реалізації:

 • Сучасна програмна реалізація (у тому числі decoupled) з можливістю масштабування, реалізації бренд-контенту, конфігураторів/калькуляторів, інтеграцій, багатомовності й мультидоменності тощо.
 • Повнофункціональна адмінка для управління сайтом і процесами e-commerce.
 • Висока швидкість завантаження і чистий код.
 • Інтеграція з внутрішніми системами замовника: склад, система обробки замовлень тощо.
 • Інтеграція із зовнішніми сервісами: сервіси доставки, платіжні шлюзи та ін.
 • Інтеграція з маркетинговими системами: GM, GA Enhanced e commerce, наскрізна аналітика, товарні види, SEO-функціонал, MailChimp + Mandrill, SMS, push тощо.
 • Збереження поточних маркетингових результатів при переході на новий сайт.
 • На всі сайти після запуску ми надаємо гарантію – 1 рік.

Технології

 • Nuxt.js/Vue.js
 • Next.js/React
 • CMS Drupal 9/10
 • PHP, Symphony Framework
 • MySQL, Postgres SQL, Oracle
 • Git, Docker, Composer, DevOps-сервіси
 • GTM, GA Enhanced Ecommerce, наскрізна аналітика, товарні види, SEO-функціонал, MailChimp + Mandrill, SMS, push

Команда проєкту:

Продюсер

Стратег

Проєктний менеджер

Арт-директор

UI/UX-дизайнери

Senior PHP/Drupal-розробник

Node.JS-розробники

Контент-менеджери

Тестувальник

Senior SEO-спеціаліст

Senior PPC-спеціаліст, аналітик

Наш підхід –
максимальне занурення
у ваш бізнес
Працюйте з командою, у якої горять очі, яка
занурюється у ваш бізнес і старанно розбирається у ваших
продуктах, ринку і конкурентах.

Якщо ви обрали нас своїм агентством, а ми-
вас, розраховуйте на повну віддачу і глибоко пророблений
продукт.
Cases
Інші кейси
для цього клієнта
Інші кейси
для цього клієнта
Отримайте повну
віддачу і драйв

від роботи з нашою
командою
Нам цікаво повністю зануритись у специфіку вашого бізнесу
Блискуче знаємо і вміємо працювати в digital
Дивимося на проєкт ширше від поточних завдань
Прозоро та гнучко ведемо справи
Добуваємо
перли
Не обмежуємося формальними цілями (відвідувачами, переглядами), працюємо на продажу і повернення інвестицій. Постійно боремося за підвищення конверсії (налаштовуємо мікроцілі, відстежуємо, аналізуємо, тестуємо).
Усі
на борту
Працюємо in-house. Ви отримуєте єдиного відповідального підрядника для вирішення всіх питань у digital. Можемо і в картинку, і в слова, і в математику.
Чудовий
кільватер
Даємо поштовх до змін у вашому бізнесі. Допоможемо побачити точки зростання. Із задоволенням поділимося своєю експертизою, галузевим досвідом і best practices.

Отримайте цифрову платформу, яка продає продукт і забезпечує зростання вашого бізнесу.