Зателефонувати
+38 050 447 12 82

Кампания з просування ізоляційних матеріалів

Як щодо того, щоб познайомити мільйони людей із ключовими продуктами URSA?
А що, коли є кілька продуктів і способів їх застосування? Як краще поєднати людину і продукт, який їй зараз потрібен? Ми вирішили персоналізувати пропозиції та вбудовувати їх у контекст користувача.
16 посадочних сторінок
Для кожного сегменту кампанії ми розробили окрему посадочну сторінку. Так, користувач, який переходив по банеру із запитанням «Утеплюєш плоский дах?», опинявся на сторінці, яка присвячена цьому виду утеплення і потрібному для цього продукту URSA.

Ми в рази скоротили витрати на створення таких посадочних сторінок, використовуючи єдиний шаблон і лише кастомізуючи його під потрібні меседж і продукт.
Розробили всі необхідні прототипи і контент: тексти і графіку, у тому числі й 3D
Створили шаблон-платформу для швидкого розгортання кастомізованих посадочних сторінок
Володимир
Керівник агентства
Ми звернулися до користувачів, які вибирали будівельні матеріали для будівництва приватного будинку, і запропонували їм титульні продукти URSA
Пропозиції були максимально персоналізованими залежно від способу застосування теплоізоляції. Це дозволило нам щомоментно пропонувати користувачеві саме те, що йому потрібно. Тому переходи і взаємодії на лендінгах були максимально якісними.
16 digital- кампаній одномоментно
Нашою тактикою стала максимальна сегментація за способами застосування продуктів. У кожному з каналів потрібно було налаштувати максимально релевантні таргетинги, щоб користувачі бачили наші пропозиції на піку свого інтересу. Ми налаштували події та відстежували ключові показники в аналітиці. Це допомогло нам у процесі коригувати кампанії та досягати виконання KPI.
Кожен шостий користувач переглянув більш як 75% лендінгів
Понад 5000 користувачів зробили цільові дії
250+
ресайз банерів і сотні текстових оголошень для 10 каналів платного трафіку
Охоплення – більш як 10 млн. користувачів
У вас схоже
завдання?
обговорити