Зателефонувати
+38 050 447 12 82


Розробка
на Drupal

Отримати
консультацію

Ми розробляємо сайти виключно на CMS-системі Drupal уже понад 15 років. Ми створюємо складні й гарно зроблені програмні продукти, у тому числі з непростою архітектурою та UI/UX, а також з високими вимогами до швидкості. Під ключ, включаючи виробництво контенту (текст, фото, відео, креатив) і подальше digital-просування. Всі сайти, які представлені в нашому портфоліо, розроблені на Drupal. І цей сайт теж.

Чому Drupal – one love

  1. Платформа світового класу. На Drupal реалізовано сайти Tesla, NASA, Jsc, Lush, Red Hot, Virgin, NBA, Stanford Business, World Wildlife Fund і мільйони інших. Сайт, грамотно реалізований на Drupal, здатний легко витримувати скачки трафіку, непередбачені події та масштабуватися для задоволення майбутніх потреб вашого бізнесу.
  2. Безпека. Спеціальна група безпеки Drupal постійно відстежує загрози та оперативно публікує виправлення. За 15 років ми всього один раз стикнулися з глобальним зломом. Патч оновлення був доступний уже через півгодини.
  3. Відкритий вихідний код. Drupal – третя за популярністю CMS-платформа у світі. Тисячі розробників і агентств з усього світу щохвилини вносять свою частку в розвиток системи. Це також означає, що в разі чого знайти команду для роботи над вашим Drupal-проєктом можна без особливих складнощів.
  4. Гнучка модульна архітектура платформи дозволяє реалізувати потрібні вам цифрові інструменти в тому вигляді, в якому вони вам потрібні. При цьому величезна бібліотека готових модулів на будь-який смак чи колір дозволяє швидко і недорого розгорнути стандартний функціонал. Таке поєднання кастомних і plug & play рішень пропонує тільки Drupal.
  5. Потужне e-commerce-рішення набагато дешевше від аналогічних за функціоналом систем на ринку. Для проєктів інтернет-комерції критично важливим є постійний розвиток платформи: усі технічні рішення мають бути постійно оновлюваними, а новий потрібний функціонал – доступним не за всі гроші світу. Drupal упевнено задовольняє обом цим вимогам.

Чим ми будемо вам корисні?

Комплексна розробка веб-сайтів/сервісів на Drupal
Drupal e-commerce-проєкти
Drupal decoupled-розробка (+ Nuxt.js)
Підтримка Drupal-проєктів
Drupal-міграція і Drupal-оновлення

Drupal і далеко не тільки Drupal

Ми спеціалізуємося на комплексному digital. Вирішуємо завдання бізнесу за допомогою цифрових інструментів і каналів, просуваємо складні продукти на ринках України та світу.

З командою, що складається з креативників, дизайнерів UI/UX, маркетологів, seo-фахівців, технічних архітекторів, розробників Drupal і frontend, тестувальників, контент-менеджерів ми володіємо наскрізною експертизою в digital. Допоможемо вам пройти шлях від ідеї до продукту, готового до запуску на ринок, і далі – до досягнення KPI, масштабування продуктів і збільшення частки вашої компанії в сегменті digital на ринку.

Наш підхід –
максимальне занурення
у ваш бізнес
Працюйте з командою, у якої горять очі, яка
занурюється у ваш бізнес і старанно розбирається у ваших
продуктах, ринку і конкурентах.

Якщо ви обрали нас своїм агентством, а ми-
вас, розраховуйте на повну віддачу і глибоко пророблений
продукт.
Cases
Інші кейси
для цього клієнта
Інші кейси
для цього клієнта
Отримайте повну
віддачу і драйв

від роботи з нашою
командою
Нам цікаво повністю зануритись у специфіку вашого бізнесу
Блискуче знаємо і вміємо працювати в digital
Дивимося на проєкт ширше від поточних завдань
Прозоро та гнучко ведемо справи

Команда для розробки передових web-рішень на Drupal і digital-просування.