Зателефонувати
+38 050 447 12 82

Наші
кейси

Корпоративний сайт
для «Время Газа»
Сайт – маркетингова мрія. Дозволяє не втрачати жодного ліду і на льоту тестувати маркетингові гіпотези. Нові лендінги створюються з адмінпанелі за лічені хвилини на основі понад 50 готових контент-блоків з оформленням.
Калькулятор плоскої покрівлі
Веб-сервіс для розрахунку всіх матеріалів «ТехноНІКОЛЬ» з покрівельного пирога. Дозволяє вибрати з понад 60 систем покрівлі або створити свою, а також розрахувати весь покрівельний пиріг: матеріали, кріплення, клини і примикання.
Калькулятор у дії
Landing page для
композитної покрівлі
Gerard
Є багато причин обрати як покрівлю композитну черепицю Gerard. Зробити так, щоб користувачеві було цікаво ознайомитись з усіма її варіантами, зняти його заперечення і допомогти уявити, як черепиця Gerard виглядала б на даху його будинку, – для всього цього потрібна велика, добре продумана і дуже якісно зроблена посадочна сторінка.
Корпоративний сайт
виробника ГБО
MRC Systems

MRC Systems виробляє обладнання, яке задає нові стандарти на ринку ГБО. Сайт повинен візуально і на рівні смислів підтримувати цей фокус. Вирішили робити так. Строго. Стильно. У чорному.

UI/UX чайного інтернет-магазина thetea.ua
Проєкт e-commerce, який переосмислює досвід покупок в інтернеті для цінителів чаю. З фокусом на експертизі засновника чайної Романа Білого і подачі контенту від першої особи.
Інтернет-магазин
newtea.ua
При розробці сайту стояло завдання – зробити його найкращим на той момент інтернет-магазином чаю в Україні. Тому ми постарались і пропрацювали кожний елемент, що впливав на конверсію: від UI/UX до копірайтингу.
Landing Page для
будівельників басейнів

У будівництві басейнів висока конкуренція, а всі конкуренти однотипні (і сумні). Тому ми вирішили «підірвати феєрверк», запам'ятатися, виділитись і сподобатися користувачеві за рахунок свіжого дизайну, смачних текстів і конкретних пропозицій.

Калькулятор теплоефективності
URSA
Покроковий інструмент з вибору утеплювача для кожної з конструкцій будинку. В результаті користувач отримує детальний розрахунок ефективності теплоізоляції та рекомендації щодо вибору матеріалів.
Сайт архітектурного бюро
Коли ви – архітектурне бюро з 20-річною історією і десятками класних проєктів, то показати це новим потенціальним замовникам онлайн – дуже хороша ідея.
Сайт конференції EasyConf
Посадкова сторінка для практичної конференції з товарного бізнесу. Web. Драйв. Товарка.
Корпоративний
сайт + e-commerce
Торгова платформа на 10 країн і регіонів. Потужний інструмент для масштабування та експансії на нові ринки.
Сайт стоматологічної клініки
Модульна digital-платформа, яка підтримує комунікацію з пацієнтами трьома мовами, у мінімалістичному «повітряному» дизайні.
Навігатор по
продукції URSA
Інструмент для допомоги в підборі продуктів URSA для теплоізоляції конкретних будівельних конструкцій: дахів, стін, фундаментів, балконів, перекриттів і перегородок.