Зателефонувати
+38 050 447 12 82

Корпоративний сайт
для «Время Газа»

Сайт – маркетингова мрія. Дозволяє не втрачати жодного ліду і на льоту тестувати маркетингові гіпотези. Нові лендінги створюються з адмінпанелі за лічені хвилини на основі понад 50 готових контент-блоків з оформленням.
Сайт-конструктор
Попередній веб-сайт не вирішував повною мірою завдання, які стояли перед маркетингом «Время Газа». Реалізація кожної нової ідеї виливалася в об'ємні за часом і вартістю доопрацювання.

Переживши кілька років тому повний ребрендинг, сайт тим не менше залишався на старій програмній платформі. Щоб підтримати темп розвитку бізнесу, новий сайт мав бути більш гнучким, швидким і адаптованим.
сайт
Особливості
проєкту
Міграція 100% усіх даних, у тому числі seo-напрацювань із попередньої версії сайту
Синхронізація із CRM
Налаштовані шаблони контентних блоків для створення сторінок будь-якої конфігурації за хвилини
Ядро сайту – Drupal 8
Ми почали з визначення бізнес-вимог, розробки Customer Journey Map, користувацьких сценаріїв, інформаційної структури сайту. Всі унікальні сторінки сайту були розроблені та затверджені спочатку на рівні вайр-фреймів, а потім прототипів.
Нові сторінки збираються як у конструкторі сайтів – за кілька хвилин
Cross-device. Відпрацьований дизайн усіх елементів для ідеального відображення на будь-яких пристроях, насамперед mobile
Акцент – на фото- та відеоконтент
Понад 50 готових шаблонів блоків у фірмовому стилі
Калькулятор окупності з прив'язкою до бази з 52 000 авто. Підбирання такого самого авто, як у користувача, з портфоліо «Час Газу»
Євгенія
Креативный директор
Ми почали з бізнес-аналізу
Коли з боку клієнта є компетентний замовник, який на рівних працює з агентством над смисловою частиною проєкту і чітко розуміє, до якого результату потрібно прийти, – це абсолютно особлива якість роботи і величезне задоволення. Ми почали з бізнес-аналізу, об'єднали експертизу клієнта у продукті, ринку і своїй ЦА з нашою експертизою в digital і клієнтському досвіді. В результаті ми отримали не просто гарний сайт, а потужну маркетингову платформу, яка, я впевнена, зробить зростання бізнесу простішим, швидшим і технологічнішим.
У вас схоже
завдання?
Обговорити