Зателефонувати
+38 050 447 12 82

Системний
digital- маркетинг

Вирішуємо будь-які завдання: від стратегії до ведення digital під ключ. Викручуємо ефективність на максимум. Системно генеруємо прибуток.
Отримати
консультацію

Створюємо додаткову цінність для бізнесу за допомогою інструментів digital. Вбудовуємо в бізнес- і маркетингову стратегії цифровий маркетинг у тій конфігурації, яка найефективніше вирішить завдання бізнесу.


Щодня контролюємо ROMI, виконуємо поставлені KPI по лідах/продажу/охопленнях і переставляємо планку вище.

Наші
послуги
PPC контекстна і таргетована реклама
Наведемо лад у PPC. Збільшимо прибутковість і виведемо на необхідний обсяг продажу. Запустимо нові канали. Забезпечимо та утримаємо рентабельність.

Ювелірна робота з рекламними каналами Google Ads, Facebook Ads, Instagram, LinkedIn, YouTube, Twitter.

Наскрізна аналітика

Приймайте рішення на основі реальних показників бізнесуклієнти, угоди, дохід, прибуток, рентабельність, а не синтетичних метрикпокази, кліки, CTR, ліди, CPL, час на сайті, нове замовлення (замість виконаного замовлення) та ін.. Пов'язуємо рекламні витрати на глибину кожного кліка і згенерований прибуток. Маркетинг отримує чіткий орієнтир – показник рентабельності. Створюємо автоматизований online dashboard за бізнес-показниками для всіх digital-каналів.

SEO

Залиште конкурентів у пошуку далеко позаду. Виведемо сайт в № 1 за цільовими запитами. Під ключ.


Відшліфуємо технічну частину. Опрацюємо всю релевантну семантику. Створимо контент. Побудуємо надійний посилальний профіль. Подбаємо про конверсію seo-трафіку.

SMM

Зберемо цільову аудиторію вашого бренду. Залучимо і запам'ятаємося. Донесемо цінність. Перетворимо нейтральних спостерігачів на фанатів бренду та активних покупців.

E-mail маркетинг

Зробимо розсилки ефективним інструментом продажів. Тригерні та регулярні розсилки, welcome-ланцюжки, допродажі, збір відгуків, кинуті кошики, email-ремаркетинг і багато іншого.

Контент-маркетинг

Доручіть нам створення ключових контент-продуктів: тих, які формують думку, доносять цінність, відбудовують ваш бізнес від конкурентів, конвертують читача в покупця, викликають емоції та запам'ятовуються.

Репутаційний маркетинг

Регулярний репутаційний аудит. Підтримка високого рейтингу. Робота з клієнтськими історіями (позитив-негатив).

Маркетингова автоматизація

Автоматизація рутинних завдань у маркетингу, аналізі та продажах. Створення ідеального шляху клієнта (повідомлення, нагадування, допродажі, відгуки, рекомендації, підказки). Синхронізація даних між IT- та маркетинговими системами.

Автоматизовані воронки

Створення автоматизованих тунелів продажів через чат-боти та E-mail. Створення під ключ усього ланцюжка комунікації: лідмагніт, тестовий продукт, основний продукт.

Підтримка і розвиток

Працюємо над поліпшенням web-інструментів протягом усього їх життєвого циклу. Доопрацювання, поліпшення, оптимізація, наповнення – усе, що може знадобитися для активного зростання і розвитку бізнесу.

Вирішуємо perfomanceЗалучення аудиторії з активною потребою. Користувач має вчинити дію. та охопніЗалучення аудиторії без активної потреби. Користувач повинен запам'ятати бренд та категорію. завдання бренду в digital

  1. Стратегія і план дій. Створюємо ціннісну пропозицію вашого бренду. Аналізуємо ринок, нішу, конкурентів, найкращі кейси. Робимо оцінки і прогнози за KPI. Складаємо план ключових маркетингових проєктів, контент-стратегію.
  2. Створення і розвиток цифрових маркетингових активів. Будемо таким партнером у digital, для якого достатньо поставити мету, а він уже сам запропонує спосіб реалізації і забезпечить максимальний результат. За рахунок більш як 15-річну експертизу в роботі з digital-каналами та інструментами ми на senior-рівні реалізовуємо розробку, дизайн, копірайтинг, SEO, PPC.
  3. Системна робота щодня. Дивимося на проєкт комплексно – працюємо з покупцем на всіх етапах CJM: від незнання до знайомства, від першої покупки до лояльного покупця, стимулюючи повторні продажі. Щодня скрупульозно працюємо по всіх обраних каналах, відстежуємо і покращуємо показники. Автоматизуємо маркетингові процеси. Масштабуємо канали. Боремося за результат. Фокусуємося на показнику рентабельності.
  4. Аналітика і прозорість. Відкриваємо очі на ключові показники: упроваджуємо автоматизовані звіти з KPI. Відстежуємо все, що є важливим і може бути важливим. Працюємо з відкритими аудійованими бюджетами. Всі звіти доступні онлайн.
Наш підхід –
максимальне занурення
у ваш бізнес
Працюйте з командою, у якої горять очі, яка
занурюється у ваш бізнес і старанно розбирається у ваших
продуктах, ринку і конкурентах.

Якщо ви обрали нас своїм агентством, а ми-
вас, розраховуйте на повну віддачу і глибоко пророблений
продукт.
Cases
Інші кейси
для цього клієнта
Отримайте повну
віддачу і драйв

від роботи з нашою
командою
Нам цікаво повністю зануритись у специфіку вашого бізнесу
Блискуче знаємо і вміємо працювати в digital
Дивимося на проєкт ширше від поточних завдань
Прозоро та гнучко ведемо справи
Добуваємо
перли
Не обмежуємося формальними цілями (відвідувачами, переглядами), працюємо на продажу і повернення інвестицій. Постійно боремося за підвищення конверсії (налаштовуємо мікроцілі, відстежуємо, аналізуємо, тестуємо).
Усі
на борту
Працюємо in-house. Ви отримуєте єдиного відповідального підрядника для вирішення всіх питань у digital. Можемо і в картинку, і в слова, і в математику.
Чудовий
кільватер
Даємо поштовх до змін у вашому бізнесі. Допоможемо побачити точки зростання. Із задоволенням поділимося своєю експертизою, галузевим досвідом і best practices.

Отримайте прозору систему digital-маркетингу, орієнтовану на правильні KPI-дохід і прибуток.